
Скільки кішка ходить вагітною ❓ Як дізнатися чи вагітна кішка ✓ ознаки вагітності ➔ Чим годувати вагітну кішку ✓ Читайте у ✅ Блозі зоомагазину Zootovary.ua...
Зміст
У багатьох країнах різні тварини (дельфіни, коні, собаки) успішно використовуються для лікування дітей, які страждають на психічні або фізичні захворювання, або ж тих, хто відстає в розвитку. Давно відомо, що спілкування з тваринами благотворно діє на психіку дитини та прискорює процес одужання, а також дає позитивні емоції. Діти та домашні тварини – тема непроста, адже існують як позитивні моменти такого "сусідства", так і негативні.
У нашій країні багато дорослих часто дотримуються думки, що в будинку, де є маленька дитина, не місце тваринам. Справді, подібне сусідство створює певні проблеми щодо гігієни та безпеки. Однак, якщо поставитися до ситуації з належною відповідальністю, то підстав для занепокоєння не виникне.
З погляду психічного здоров'я слід зазначити, що у дитини, яка росте в будинку разом із домашніми тваринами, є певні переваги. Позитивною стороною такого співіснування є те, що воно дає повагу до себе, впевненість у власних силах. Відносини з іншими людьми також стають набагато кращими, оскільки, піклуючись про тварину, дитина вчиться розуміти, що таке довіра, лояльність, прихильність. Маля вчиться налагоджувати взаємини з оточуючими.
Згодом дитина та домашній вихованець утворюють якийсь дружній тандем. Кошеня або щеня можуть бути не тільки партнером по іграм, а й стати хорошим товаришем, надійним другом, а у випадку із собакою – навіть захисником. Перебуваючи поруч із твариною, дитина отримує деякі уроки життя, у часто просто необхідні у процесі дорослішання і становлення особистості. Це хороший метод для того, щоб дитина змогла зрозуміти, що означає розмноження, пологи, хвороба, смерть, дружба. І навіть іноді малюк може спостерігати та робити висновки про те, як протікає існування у співтоваристві (акваріумні рибки, морські свинки). Іноді можна з урахуванням цих спостережень робити виховні висновки. Наприклад, такі як – не можна битися, як це роблять зараз рибки, треба жити дружно і всім ділитися, як це роблять мишенята. Домашня тварина – це найчастіше єдине, що пов'язує дитину зі світом живої природи. Діти, які мають такого друга, вчаться поважати природу і все, що з нею пов'язане, навчаються відповідальності за все живе на землі.
Поява в будинку вихованця навчить дитину відповідальності. Постарайтеся вибрати тварину, за якою ваша дитина, відповідно до свого віку, зможе доглядати самостійно. Навіть дуже маленька малюк може годувати рибок, потім, ставши старшим, малюк вчиться дбати про хом'ячків або папугу, а в 10-річному віці і за більшою твариною - за собакою або кішкою. Але не можна у всьому покладатися на дитину, навіть якщо та клятвенно обіцяє все робити самостійно. Зрештою, за все, що може статися з домашнім вихованцем, відповідаємо ми, дорослі, тобто батьки. Дитина тільки починає вчитися нести відповідальність і розуміти наслідки своїх вчинків щодо тварин, що живуть поруч.
Присутність у будинку чотирилапого друга сприятливо впливає і на фізичний розвиток дитини. Дослідження показують, що діти, які живуть разом з домашніми вихованцями, менше страждають на гострі респіраторні захворювання (алергія, астма, вірусні інфекції) і взагалі, мають міцніше здоров'я, тому що їх імунітет набагато стійкіший. До того ж, малюки, в будинку яких проживає чотирилапий друг, рідше отримують побутові травми, тому що воліють грати з твариною, а не з небезпечними предметами, які батьки часто залишають у доступних для дитини місцях.
Але, навіть з огляду на безліч переваг, слід пам'ятати, що не всім дітям корисна присутність у будинку домашнього вихованця. Тим, у кого слабкий імунітет, не рекомендується перебувати поруч із тваринами. Крім того, до 2-3 років віку малюки часто виявляють невмотивовану агресію і можуть завдати шкоди тварині. У свою чергу, вихованець може відреагувати, вкусивши або подряпавши дитину. Крім того, якщо у вашому будинку є малюк молодше 3-х років, акваріум повинен закриватися зверху, щоб уникнути ризику, що ваша малюк звалиться у воду.
Незалежно від віку дитини, тварина, чи то цуценя чи кошеня, має бути здоровою, вчасно щепленою і з доглянутою шерсткою. Батькам, бабусям і дідусям слід навчити малюка правильно поводитися зі своїм чотирилапим другом і доглядати його. Насамперед - не бити його, не цілувати, не засовувати йому в пащу руку, не їсти з його посуду. Не кажучи вже про те, що не дозволяйте тварині спати поряд з малюком у його ліжку. Що стосується немовлят, то в період появи у вашій родині новонародженого краще почекати із закладом чотирилапого вихованця.
Поставтеся серйозно до вибору породи тварини. Деякі види відомі своєю агресивністю, тоді як інші відрізняються лагідною вдачею та люблять дітей. Якщо ви вирішили взяти тварину, і у вашій сім'ї є маленька дитина , то зупиніть свій вибір на дитинча, яке з самого початку ростиме разом з малюком і звикне до нього.
Підписатися на новини
Скільки кішка ходить вагітною ❓ Як дізнатися чи вагітна кішка ✓ ознаки вагітності ➔ Чим годувати вагітну кішку ✓ Читайте у ✅ Блозі зоомагазину Zootovary.ua...
Скільки днів гуляють кішки ❓ Статеве дозрівання у котів ➔ Коли кошеня стає котом ✍️ Поради для власників ☝Подробиці в Блозі зоомагазину Zootovary.ua...
Гетерохромія: види ➔ Чому коти мають різні очі❗ Чи передається гетерохромія у спадок ▶️ Подробиці в Блозі зоомагазину Zootovary.ua...
Хламідіоз у кішок: дізнайтеся, як уникнути зараження та як правильно лікувати захворювання. Самостійне лікування може збільшити хворобу....
я прошу вас щробити категорію тільки для кішок будь ласочка